Обмін та повернення

Інформація для клієнтів з України:

Для оптовых замовлень:

Відповідно до листа Міністерства Економіки України від 23.07.2001р №56-37/310 товари куплені за оптовими цінами вважаються купленими для подальшої їх реалізації. Є тільки обмін розміру – напишіть нашим менеджерам для уточнення повернення та обміну індивідуально по замовленню.

Для Роздрібних замовлень:

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів", покупець має право на обмін товару купленого за роздрібною ціною належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Покупець має право на обмін або повернення товару з урахуванням положень законодавства про підстави та перелік Товарів, які не підлягають обміну (поверненню).

У випадку, якщо з будь-яких причин Вам не підійшов виріб, ми завжди раді допомогти Вам і замінити на інший розмір або іншу модель, при цьому вартість доставки в обидві сторони сплачується клієнтом (брак та пересорт сплачується магазином). У разі повернення виробу переказ грошей відбувається протягом 7 днів

До обміну приймається продукція без ознак використання та з оригінальною комплектацією (бірка; біжутерія, якщо вона йде в комплекті; упаковка)

Для обміну або повернення виробу – напишіть нашому менеджеру у Telegram.

Інформация для клієнтів з інших країн:

З інших країн немає повернення та обміну через високу вартість доставки.


Деякі товари можуть відрізнятись від представлених на фотографії, а саме відтінок тканини або малюнок. Просимо також враховувати, що залежно від налаштувань на моніторі кольора можуть відрізнятися. Зверніть увагу - виробник може без попередження змінювати фактуру тканини та фурнітиру.